War Friends (Android)

War Friends

War Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    678

  • Üretici

    Chillingo

War Friends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online aksiyon oyunudur

War Friends eğer online arenalara çıkarak diğer oyuncularla çarpıştığınız savaş oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan War Friends'de oyuncular ülkelerini işgal eden düşmanlara karşı savaşmaktalar. Bu iş için takımlarımızı kuruyoruz ve savaş alanlarında düşmanlarımızla çarpışıyoruz.

War Friends'in oynanışı siper arkasında saklanıp doğru anda ateş etmek üzerine kurulu. Bir yandan düşman ateşinden kaçmamız, diğer yandan da nişan alarak hedeflerimizi vurmamız gerekiyor. Oyunda birçok fakrlı silah seçeneğine de sahibiz. Dilersek pompalı tüfekleri, dilersek makinalı tüfekleri, istersek de bazuka gibi tank yok edebilen silahları kullanabiliyoruz.

War Friends'i 1'e 1 duello yaparak oynayabilmeniz de mümkün. Takım tabanlı savaşlardan sıkıldığınızda hızlı 1'e 1 karşılaşmalar yapıp oyunu oynayabilmektesiniz. Oyunda farklı askerleri ve savaş kartlarını toplayarak çatışmalarda kullanabiliyor ve avantaj kazanabiliyoruz.

War Friends ortalama bir grafik kaitesine sahip. Oyunun kontrolleri ise ço karışık değil.

YORUMLAR