Yolluyo 6.1.1 (Android)

Yolluyo

Yolluyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yolluyo, binlerce ürünü içerisinde bulunduran bir alışveriş platformu olarak dikkatimizi çekiyor.

Yolluyo, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir online alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Basit arayüzü ve geniş ürün yelpazasiyle ön plana çıkan uygulama ile her türlü bakkal ve market alışverişinizi kısa sürede halledebiliyorsunuz.

Türkiye'nin en büyük marketi mottosuyla yola çıkan Yolluyo, kullanıcılarına yakın çevredeki bakkal ve marketleri göstererek kısa sürede alacakların temin edilmesini sağlıyor. Farklı ödeme seçeneklerine de sahip olan uygulama ile nakit derdinden de kurtulabiliyorsunuz. Oldukça basit bir işleyişe sahip olan uygulamada kullanıcılar diledikleri marketlerden ürünlerini seçiyor ve daha sonrasında ödeme yaparak kapılarına kadar teslimat alabiliyorlar. 60 dakika içerisinde ise siparişleriniz evinize kadar ulaşıyor. Toplu alışverişlerinizi kolayca yapabilme imkanı sunan Yolluyo'yu mutlaka denemelisiniz. Yüzlerce ürüne ve dükkana sahip olan Yolluyo, e-bakkal olarak da adlandırabileceğim bir işlev gerçekleştiriyor.

Kolay arayüzü ve işlevsel yapısıyıla ilgi çeken bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Eğer sık sık bakkaldan ya da markette alışveriş yapan biriyseniz bu uygulama size ilaç gibi gelecek diyebilirim. Yolluyo'yu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR