ySoccer Demo (Android)

ySoccer

ySoccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ySoccer retro tarzda bir futbol oyunudur

ySoccer eğer kolayca oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir futbol oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan ySoccer, 90'lı yılların klasik futbol oyunu olan Sensible Soccer efsanesini yeniden canlandırmak üzere tasarlanmış bir yapım. Buna bağlı olarak da Sensible Soccer'daki retro havayla uyumlu grafikler ve kontrol sistemi bizi bekliyor.

ySoccer temel olarak bir kuşbakışı futbol oyunu. Oyunda takımımızı yukarıdan bakarak yönetiyoruz. Tek yapmamız gereken şey pas ve şut tuşlarını kullanmak ve oyuncularımızı yönlendirmek. Oyunun bu basit kontrol sisteminin mantığı ise oyuncuların kontroller yerine maçlara odaklanmalarını sağlamak ve daha eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatmak.

ySoccer'ın demo sürümünde 32 ulusal futbol takımı yer alıyor. Bu takımlardan birini seçerek dostluk maçları yapabiliyoruz. Maçlardan önce saha yüzeyinin nasıl olacağını ve hava durumunu belirleyebiliyoruz. Oyunda güneşli, karlı, yağmurlu ve rüzgarlı havada maç yapabilmemiz mümkün.

ySoccer'ı USB kontrol cihazlarınızla oynayabilmeniz de mümkün. Eğer oyunu bilgisayarlarınız üzerinde oynamak isterseniz bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak ySoccer PC sürümünü indrirebilirsiniz:

YORUMLAR