ySoccer

ySoccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,058
  • DOSYA BOYUTU 9.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Massimo & Daniele

ySoccer bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

ySoccer eğer bilgisayarlarınız üzerinde basit ve bir o kadar da keyifli olan bir futbol oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, açık kaynak koduna sahip bu oyun bize 90'lı yıllarda Amiga bilgisayarlarımızda ve sonrasında PC'lerimizde oynadığımız klasik futbol oyunu Sensible Soccer'daki eğlenceyi tekrar yaşatmak üzere tasarlanmış bir proje. ySoccer'ın temel mantığı basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve hızlı geçen maçlar yapabileceğiniz bir futbol oyunu olması. Yani oyunda gerçekçilikten ziyade eğlence ön planda.

Bir kuşbakışı futbol oyunu olan ySoccer'da takımımızı seçiyoruz ve maçlarda yukarıdan bakarak oyuncularımızı kontrol ediyoruz. Bu yapı Sensible Soccer oyunlarının klasik oynanış sistemine sadık kalıyor. Oyunun kontrol sistemi kafa karıştırmayacak şekilde hazırlanmış. Maçlarda kontrollerin yerini bulmaya çalışmak yerine oyuna odaklanmanız için oyunda birkaç tuşa yer veriliyor. Oyuncularınızı kontrol ederken pas ve şut tuşlarını kullanmanız yeterli.

ySoccer'ın grafikleri de retro tarzda. Bu sayede oyun eski sistemlerde bile rahatça çalışabiliyor.