Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zindanlar & Şeytanlar: Kutsal Kılıç karşımıza zengin içeriğiyle ve kalitesiyle dikkat çeken bir kart oyunu olarak çıkıyor.

Zindanlar & Şeytanlar: Kutsal Kılıç mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en kaliteli kart oyunlarından bir tanesi olarak gözümüze çarpıyor. Kişisel olarak kart oyunlarını dokunmatik ekranlara çok yakıştırsam da bu kategoride kaliteli olarak niteleyebileceğimiz çok az seçenek mevcut. Neyse ki Zindanlar & Şeytanlar: Kutsal Kılıç isimli bu oyuna sahibiz!

Oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebilmekte. Fakat parayla satın alabileceğimiz bazı eşyalar da oyun içerisinde yer alıyor. Bunlar oyunun gidişatı üzerinde bir takım etkilere sahipler fakat satın alınmaları kesinlikle zorunlu değil.

Amacımız birbirinden güçlü kartları elimizde toplayarak düşmanlarımızı bozguna uğratacak güçte desteler yapmak. Bu destelerde yer alan karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Dolayısıyla düşmanlarımızı iyi bir şekilde takip etmeli ve atacağımız adımları buna göre belirlemeliyiz.

Hem grafik hem de oyunun genel kalitesi olarak tatmin edici seviyelerde yer alan Zindanlar & Şeytanlar: Kutsal Kılıç kart oyunu oynamaktan hoşlanan kitlelerin mutlaka denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

YORUMLAR