KakaoTalk 2.5.4 (Blackberry)
KakaoTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,828

  • Üretici

    Kakao Corp.

KakaoTalk, arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme yapabileceğiniz popüler bir BlackBerry uygulamasıdır.

KakaoTalk, Skype ve WhatsApp benzeri dünyanın en popüler mesjalaşma uygulamalarından bir tanesi. Windows, Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry platformlarının hepsinde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte sesli görüşme yapabilir yada mesajlaşabilirsiniz.

BlackBerry OS ve cihazları için optimize edilmiş uygulaın kullanımı oldukça basit. Ayrıca son sürümüyle birlikte gelen özelliği sayesinde uygulama QWERTY klavyeleri desteklemektedir.

Uygulamanın sunduğu yüksek kaliteli HD ses özelliği ile yaptığınız görüşmelerin kalitesi gerçekten mükemmel.  Ses kalitesinin yanı sıra konuşmalarda kullanabileceğiniz 250'den fazla ikon, uygulama için renkli temalar sayesinde arkadaşlarınızla görüşürken aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Dosya paylaşım özelliği ile beğendiğiniz ve sevdiğiniz metinleri, videoları ve fotoğrafları yaptığınız görüşmelerde paylaşmanız mümkün.

Yazışma ve görüşmelerinizin verilerini şifreleyerek koruyan programda telefon numaranızı kullanmadan KakaoTalk kimliğinizi kullanarak yeni kullanıcılarla tanışarak sohbet edebilirsiniz.

YORUMLAR