GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri ile oyunda istediğiniz kadar, istediğiniz silahlar ve istediğiniz diğer tüm oyun eşyalarına bir kaç saniye içerisinde sahip olabilirsiniz. Hileler için bloğumuza göz atın.

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri, Tamindir ekibi olarak GTA 5 oyuncularına özel olarak hazırladığımız bir hile paketi. Hile paketi içerisinde araba hileleri, Dünya ve oyuncu hileleri, para hileleri, silah hileleri ve çatışma hileleri gibi GTA 5'e ait tüm hileler bulunuyor. GTA 5 PC hileleri ise yine listemizde kendine yer buluyor

3 farklı kategori altında toplanan hilelere aşağıdaki resimlerden bakarak oyunda girebilir yada paket olarak bilgisayarınıza indirmek için yazının altındaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. PlayStation üzerinde GTA 5 oyunu oynayanların kullanabileceği hileler sayesinde oyunda krallar gibi olabiliyorsunuz. Her ne kadar hileli oyun oynamayı sevmesem de zaman zaman bu tür hileleri ile ya oyunda karşılaştığınız bir zorluğu geçebiliyor yada keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Elbette oyunun hikayesi, macerası ve görevleri takip edip oyunu bitirmek en çok keyif veren yönleri fakat oyunu bir kere bitirdikten sonra bu tür hileler ile işin daha çok eğlence yönüyle ilgilenmek daha keyifli duruyor.

  • Oyuncu ve Dünya
  • Silahlar, Eşyalar ve Çatışma
  • Araçlar

Yukarıdaki gibi 3 farklı kategoride hazırladığımız tüm GTA 5 hilelerine aşağıdaki resimlerden bakarak oyunda kullanabiliyorsunuz.

Not: Hileleri girerken oyunu duraklatarak oyun içinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıyı önleyebilirsiniz.

GTA 5 Hileleri

Yukarıdaki görseller ile birlikte GTA 5 Hilelerini indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamalısınız.

PlayStation kolu üzeirndeki tuşların görselleri ile hazırladığımız resimlere bakarak oyundaki tüö hileleri kolayca girebilirsiniz. 24 Mart'ta PC versiyonu çıkacak olan GTA 5'i milyonlarca oyuncu beklemede. Bir kaç defa ertelenen çıkış tarihinin daha fazla ertelenmeyeceğini ve 24 Mart 2015'te oyunun oyuncular ile buluşacağını düşünüyorum. Esas oyuncu potansiyeline sahip olan PC platformu için en son gelecek oyunun, PC versiyonu için de çıkacak olan hileleri sizlerle paylaşacağız. Tamindir'i takip etmeye devam edin.

GTA 5 PC Hileleri

Grand Theft Auto 5 için yayınlanan yukarıda gördüğünüz hileler, konsol versiyonu için hazırlanmış durumda. Daha sonra oyun PC platformu için de yayınlandığı için oyunun PC hileleri de ortaya çıktı. 

GTA 5 PC hileleri listesi için hemen bu bağlantıya tıklayabilir ve bütün listeyi ayrıntılı olarak görebilirsiniz. 

YORUMLAR