Internet Download Manager (IDM-IDMAN) Nasıl Kullanılır?

Internet Download Manager ya da diğer adıyla IDM veya IDMAN hakkında kurulumdan tutun da kullanımına kadar tüm bilinmesi gerekenleri rehberimizde bulabilirsiniz.

Internet Download Manager (IDM-IDMAN) Nasıl Kullanılır?

Internet Download Manager programı, ya da halk arasındaki tabiriyle IDM yahut IDMAN programı, internetten dosya indirmek isteyen kullanıcıların bu işlemleri en kolay, hızlı ve özelleştirilebilir şekilde tamamlayabilecekleri programlar arasında yer alıyor. Uzun yıllardır ülkemizde kullanılan bir numaralı dosya indirme yöneticisi olan Internet Download Manager'ı nasıl kullanabileceğiniz konusunda endişeleriniz varsa sizin için hazırladığımız rehberimizde indirmekten tutun da kurmaya ve kullanmaya kadar programın pek çok öğesini değerlendireceğiz. Dilerseniz lafı çok uzatmadan hemen IDM hakkındaki bilgilendirmemize başlayalım.

Internet Download Manager Nasıl İndirilir?

Programı indirmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkte yer alan "İndir" bağlantısına tıklamak ya da programın adının üstüne tıklayarak inceleme sayfasına geçiş yapmak.

Eğer inceleme sayfasına geçmeyi tercih ettiyseniz orada yer alan "Hemen İndir" butonuna tıklayarak devam etmeniz gerekiyor.

Dosyanın indirmesi tamamlandığında Google Chrome'un alt kısmında programın kurulum dosyası ortaya çıkacaktır. Bunun üzerine tıklarsanız direkt olarak kurulumu çalıştırabilirsiniz. Diğer web tarayıcılarında da indirilen dosyalar bölümünde inen IDM dosyasını bulabilirsiniz.

Internet Download Manager'ı indirmek bu kadar basit. Tabii ki şimdi sıra geldi programın kurulum aşamalarına.

  1. Internet Download Manager (IDM-IDMAN) Nasıl Kullanılır?
  2. Internet Download Manager Nasıl Kurulur?
  3. Internet Download Manager Nasıl Kullanılır?
  4. Internet Download Manager Zamanlama ve Programlama Seçenekleri

YORUMLAR