İşte WhatsApp'ta Herkesten Silinen Mesajları Okumanın Yöntemi

WhatsApp'ta silinen mesajları geri getirmek de okumak da mümkün! İşte WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları okumanın yöntemi:

"WhatsApp'ta silinen mesajları nasıl okuruz?" sorunun yanıtı oldukça basit. WhatsApp’ta silinen mesajları okumak sandığınız kadar zor değil. WhatsApp'ta silinen mesajı okumak için bir programa da ihtiyacınız yok! WhatsApp’ta herkesten silinen mesajları okumanın pratik yöntemini anlatıyoruz.

WhatsApp'ta Silinen Mesajları Okumak Mümkün!

WhatsApp’ta gönderilen mesajları silme ve geri alma özelliği uzun bir süredir var. Yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajı karşı taraf görmeden geri alabiliyorsunuz. İster teke tek yazışmalarda ister grup sohbetlerinde gönderdiğiniz bir iletiyi belli bir süre içerisinde silmeniz mümkün. Tek dokunuşla mesajı hem sizden hem de karşı taraftan silebiliyorsunuz. Yeni keşfedilen bir açıkla silinen mesajı geri alma özelliğinin çok da iyi çalışmadığı ortaya çıktı. Karşı taraftan da silindiğini sandığınız mesaj aslında okunabiliyor. Mesajı gönderdiğiniz kişi, dilerse anında sildiğiniz mesajı okuyabiliyor hem de istediği zaman bunu yapabiliyor. Tabii ki; aynı şekilde siz de kişilerinizden gelen silinen mesajları okuyabiliyorsunuz.

WhatsApp'ta Silinen Mesajları Nasıl Okuruz?

  • WhatsApp'ta silinen mesajları okumak için tek yapmanız gereken; WhatsApp’ı telefonunuzdan silmek ve tekrar yüklemek. Mesaj geçmişiniz otomatik olarak yedeklenmiş olduğundan WhatsApp’ı açar açmaz silinen mesajlar da karşınıza çıkıyor. Bunun nedeni; mesajların sadece konuşma geçmişinden silinmesi, telefon hafızasında tutulmaya devam etmesi.

  • WhatsApp’ta silinen mesajları görmenin başka bir yolu da var. Google Play Mağazası’ndan kolayca indirebileceğiniz WhatsRemoved, Restory, WhatsDelete vb. uygulamalarla "Acaba ne demişti? de silmiş?!" dediğiniz mesajları görme şansına sahipsiniz. Oldukça popüler olan bu tür uygulamaların Google tarafından kaldırılmamış olsa da güvenilirliğini sorgulamakta fayda var. Unutmadan, şu anda WhatsApp ekibi, söz konusu açığın ya da hatanın farkında ve yakında güncelleme geleceğini biliyoruz.

WhatsApp'ta Yanlışlıkla Gönderilen Mesajı Silme, Geri Alma Nasıl Yapılır?
NASIL YAPILIR

WhatsApp'ta Yanlışlıkla Gönderilen Mesajı Silme, Geri Alma Nasıl Yapılır?

WhatsApp mesaj silme özelliği güncellendi. WhatsApp’ta gönderilen mesajları geri alma ve silme özelliği nihayet geldi.

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?
SOSYAL MEDYA

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

Hayatta en acı şeylerden biri de yanlış kişiye, hatta gruba yanlış mesajı atmaktır. Ben çok yapıyorum, oradan biliyorum. Neyseki Zuck benim gibi aklı beş karış havada insanlara bir ikinci şans tanıdı da bir ihtimal de olsa yaptığımız saçmalığı ortadan kaldırabiliyoruz.

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme
YAZILIM

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır? - Günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması haline gelen WhatsApp, hemen hepimizin iletişimini sürdürdüğü ana platform oldu diyebiliriz.

YORUMLAR