SupRemo İnceleme: Gelişmiş Uzaktan Erişim Programı

SupRemo inceleme yazısı ile uzaktan erişim programı arayan kullanıcılara oldukça yardımcı olacak bir programın neler sunduğuna yakından göz atacağız.

SupRemo inceleme kapsamında son derece kullanıcı dostu, kolay bir kullanım imkânı sunan ve zengin özellik yelpazesine sahip bir aracı ele alarak uzaktan erişim programı arayanlara yardımcı olacağımız yazıda söz konusu programa dair bütün ayrıntıları aktaracağız.

Uzak masaüstü araçları söz konusu olduğunda akıllara sayısız seçenek geliyor ama kullanıcılar, başka bir cihaza bağlanmak için kullanılabilecek araç bulmakta çok zorlanmasa da her uzak masaüstü bağlantı aracının güvenilir ve işlevsel olmaması, kullanıcıların seçim sürecini epey yavaşlatıyor.

Çoğu yönden eksik olan programlarla vakit kaybetmek yerine her yönden bir artısı olan programlara yönelmek daha iyi bir tercihtir. Birçok konuda rakiplerinin önünde olan SupRemo bunlardan biridir. Bunun nedenini incelemenin ilerleyen kısımlarında öğreneceksiniz.

Bu incelemede programın çarpıcı özelliklerini ele alınacak, programın nasıl kullanılacağı açıklanacak, son olarak programın neden kullanılması gerektiği ile ilgili soru işaretleri giderilecektir.

SupRemo Özellikleri Neler?

 • Şifrelenmiş bağlantılar
 • Otomatik olarak oluşturulan güçlü parolalar
 • Çapraz platform desteği
 • Dosya aktarma
 • Sohbet
 • Uzaktan yazdırma
 • Arayüzü özelleştirme
 • Aynı anda birden fazla bağlantı

SupRemo'nun öne çıkan özellikleri bu şekildedir. Bu özellikleri aşağıdan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Şifrelenmiş Bağlantılar

Bütün uzaktan bağlantılar şifrelenir, veri akışı güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Otomatik Olarak Oluşturulan Güçlü Parolalar

Her yeni oturumda rastgele ve güçlü parolalar oluşturulur.

Çapraz Platform Desteği

Windows'tan macOS, Linux cihazlara (Wine aracılığıyla) bağlantı kurulabilir. SupRemo'nun Android ve iOS uygulamasından da uzak masaüstü kontrol edilebilir.

Dosya Aktarma

Bir cihazdan diğer cihaza hızlı bir şekilde dosya gönderilebilir.

Sohbet

Bağlı cihazların sahipleri eş zamanlı olarak sohbet edebilir.

Uzaktan Yazdırma

Belgeler uzaktan yazdırılabilir. Kurumsal amaçlı kullanım için son derece önemli olan bu özelliği kullanarak cihazın başında olmasanız bile belgeleri yazdırabilirsiniz.

Arayüzü Özelleştirme

Arayüzü özelleştirmek de mümkündür. Kullanıcı dilerse marka logosunu, rengini ve bilgilerini içerecek şekilde arayüzü düzenleyebilir.

Aynı Anda Birden Fazla Bağlantı

Birden fazla kullanıcı uzaktaki bir cihaza aynı anda bağlanabilir. Cihaz tüm bağlı cihazlarda kontrol edebilir. Birden fazla kullanıcı aynı anda işlem gerçekleştiremez.

SupRemo Nasıl Kullanılır?

 • SupRemo indirme sayfasından programı her iki cihaza da indirin.
 • Cihazına bağlanılacak kişinin kimlik bilgilerini alın.
 • Kullanıcının verdiği ID'yi "Connect to" bölümüne yapıştırın.
 • "Connect" butonuna basın.
 • Kullanıcının verdiği şifreyi girin.
 • "Ok" butonuna basıp cihaza bağlanın.

Bir cihazdan başka bir cihaza bağlanmak için SupRemo'nun her iki cihazda da olması gerekir. Bağlanılacak cihazda program açıldıktan sonra sol tarafta yer alan kimlik bilgileri bağlanacak cihazın sahibine iletilmelidir.

Bu bilgileri alan kullanıcı daha sonra ID'yi boş kutucuğa yapıştırmalıdır. Ardından "Connect" butonuna basmalıdır. Kullanıcının vermiş olduğu şifreyi yazıp "Ok" butonuna basarak cihaza bağlanmalıdır.

Bu adımların sonunda bağlanılmak istenen cihaza sorunsuz bir şekilde bağlanılacaktır.

Uzaktan Erişim Programı Olarak Neden SupRemo Tercih Edilmeli?

 • Kolaylık: Nerede olursanız olun, uzak masaüstü bağlantısı kurmaya sadece birkaç tıklama uzaklıktasınız.
 • İşlevsellik: Birden çok ekranı yönetebilir, uzaktan yazdırabilir, cihazlar arasında dosya aktarabilir, cihazı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
 • Güvenli: Her yeni oturumda yeni, güvenli ve rastgele bir parola oluşturulur. Veri akışı ise şifrelenir. Bunlar kullanıcı güvenliğini üst düzeye çıkaran özelliklerdir.
 • Uygun fiyatlı: Programın fiyatlandırması diğer çoğu alternatifine göre oldukça uygundur. Kişisel kullanım içinse ücretsizdir.

Her veri çok değerlidir. SupRemo, bu verileri güvende tutmak için rastgele ve güvenli parolalar oluşturur. Ayrıca veri akışını da şifreler.

Geniş özellik yelpazesi ile kullanıcıların ihtiyaçlarını gideren SupRemo'nun fiyatlandırması da diğer alternatiflerine göre oldukça uygundur.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda SupRemo'nun tercih edilmemesi için ortada da bir neden kalmıyor.

YORUMLAR