Supremo

Supremo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,729
  • DOSYA BOYUTU 2.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nanosystems

Supremo, uzak masaüstü bilgisayarlarıyla bağlantı kurabileceğiniz ve diğer bilgisayarları yönetebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Supremo, kullanıcıların uzak masaüstü bilgisayarlarına bağlanabilmeler için geliştirilen ücretsiz ve güvenilir bir programdır. Program yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde uzakta olan bir bilgisayara bağlanabilir, bilgisayarı kontrol edebilir ve bilgisayarlar arasında dosya transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı kullanabilmeniz için bağlantı kurulacak makinelerin her ikisinde de Supremo'nun kurulu olması gerekmektedir. Çünkü program hep sunucu hem de istemci görevini aynı anda yerine getirmektedir.

Uzak masaüstü bilgisayarına bağlanmak için program ana pencersi üzerinde yer alan "Target ID" kısmına bağlanmak istediğiniz bilgisayarın ID'sini girdikten sonra "Connect" butonu yardımıyla bağlantı kurmalı ve sizden istenen şifreyi karşı taraftan öğrenerek işlemi tamamlamalısınız.

Bağlantı kurulan bilgisayar sahibi istediği zaman "Stop" tuşuna basarak karşı tarafın bilgisayarı üzerindeki kontrolünü tamamen kesebilir.

Sadece birkaç saniye içerisinde karşı tarafın bilgisayarına bağlanarak masaüstünü görüntüleyebileceğiniz ve masaüstünde kontrol sahibi olabileceğiniz program gerçekten çok kullanışlıdır.

Supremo içerisinde yer alan dosya yöneticisi özelliği sayesinde iki bilgisayar arasında kolayca dosya transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine program içerisinde yer alan sohbet özelliği sayesinde açılan yeni bir pencere üzerinde diğer bilgisayarın başındaki kullanıcıyla mesajlaşabilirsiniz.

Uzak masaüstü erişimi için gerçekten çok pratik bir çözüm sunan Supremo, kurulum gerektirmemesi, düşük dosya boyutu, kolay kullanımı ve sahip olduğu diğer birçok özelliği sayesinde kategorisinin en iyi programlarından bir tanesidir.