Chronolapse

Chronolapse

1.0.7
Editör Puanı: 4/5
4
Chronolapse Ekran Görüntüsü

Otomatik Ekran Yakalama Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 6 yıl önce
Chronolapse bugüne kadar gördüklerinizden oldukça farklı bir ekran yakalama programı. Aslında sadece bir ekran yakalama programı da değil. İstediğiniz zaman aralıklarıyla ekran kaydı alan yazılım bunları stop-motion tekniğiyle bir araya getiriyor.

Kurulum gerektirmeyen Chronolapse, sistemi yormadan istediğiniz zaman aralıklarında ekran görüntüleri alıyor. Programı kullanmak oldukça kolay. İşlemi zor hale getiren şey ise her aşamayı elle yapmak zorunda olmanız. Bu aşamalarda öncelikle web kamerası veya direkt ekran kaydı yöntemiyle belirlediğiniz zaman aralıklarına göre kayıt alınıyor. Daha sonra ekran görüntülerinin olduğu klasör bir stop-motion video haline getirilebiliyor.

Videonuza istediğiniz bir ses kaynağından ses ekleyebiliyor veya yazı ve notlarla zenginleştirebilirsiniz. Chronolapse ile yüzlerce hatta binlerce ekran görüntüsü alınabilir. Siz aynen işlerinize devam ederken programın çalıştığını anlamıyorsunuz bile. Programın ayrıca çift monitör desteği var. Aldığınız ekran görüntülerini toplu olarak boyutlandırabiliyor veya yönlerini değiştirebiliyorsunuz. Program bireysel veya ticari kullanımlar için tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış.

Chronolapse için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 3,691
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan Obje Silme Programı