Crysis 3'ün İlk İncelemesi Yapıldı

Crysis 3'ün İlk İncelemesi Yapıldı

Özelliklede FPS tutkunlarınca sabırsızlıkla beklenen serisinin üçüncü oyunu olan Crysis 3 için ilk inceleme puanı geldi. Aslında ilk inceleme yapıldı diyelim, yapıldı hem de oyunun beğenildiğini gönül rahatlığı ile söylemek mümkün olacaktır. Polonya merkezli oyun dergisi CD-ACTION tarafından yapılan incelemede Crysis 3 için övgü dolu kelimeler kullanıldı.

CD-ACTION yaptığı incelemede Crysis 3’e 10 üzerinden 9 puan verirken takipçilerine Crysis 3 incelemesini mega inceleme adı altında sundu. Artık oyunun çıkış yapmasına çok az bir süre kala böylesi bir inceleme birçok oyuncuyu olduğu gibi bizleri de heyecanlandırdı. Yapılan incelemeden bazı detaylarda oyuncular ile paylaşıldı.

Oyunun grafikleri ve animasyonları konusunda oldukça iyi olduğu söyleniyor. Oynanış açısından da kullanıcılarına iyi şeyler sunan Crysis 3’te tank sürebiliyoruz. Ayrıca oyunun bölümlerine de değinilen incelemede bahsedilene göre, son bölümler çok iyi olacak ve bizleri sürprizler bekliyor. Ancak kötü yanı oyunun oynanışının, senaryo modununun oynanışının sadece 5 saat olduğundan bahsedilmiş ki bu d oldukça üzücü.

Marissa Mayer, Microsoft ile Anlaşma Konusunda Hayal Kırıklığına Uğradı

YORUMLAR