GTA: Liberty City Stories Android ve iOS'ta Yakın Zaman İçinde Yüzünü Gösterebilir!

GTA: Liberty City Stories Android ve iOS'ta Yakın Zaman İçinde Yüzünü Gösterebilir!

Eğer Rockstar'ın mobil cihazlar için yayınladığı son GTA oyunu olan GTA: San Andreas'ı oynayıp bitirdiyseniz ve artık yeni bir GTA oyununu mobil cihazlarınızda oynamak istiyorsanız çok beklemenize gerek kalmayabilir. Hatırlanacağı üzere 2013 yılının Aralık ayında Rockstar GTA: San Andreas'ı Android ve iOS cihazlar için yayınlamıştı. 2013'ten önceki senelerde ise firma yine Aralık ayında GTA serisindeki başka oyunların mobil versiyonlarını yayınlamıştı, 2010'da GTA: Chinatown Wars, 2011'de GTA 3, 2012'de ise GTA: Vice City bizlerle buluşan mobil GTA oyunlarıydı.

Sadece geçtiğimiz sene Rockstar geleneği bozarak yeni bir GTA oyununu mobil cihazlar çin yayınlamak yerine GTA: Chinatown Wars üzerinde kapsamlı bir güncelleme yayınlamıştı ve oyunu yenilemişti. Verilen bu aranın ardından ise Rockstar'ın bu sene yeni bir mobil GTA oyununu yayınlaması bekleniyordu. Bu yeni oyunun GTA: Chinatown Wars gibi bir PSP oyunu olan GTA: Liberty City Stories olması ise muhtemel. Bu iddianın arkasında Rockstar tarafından alınan yeni PEGI sınıflandırması yer alıyor. Grand Theft Auto: Liberty City Stories bu sınıflandırmada 18 yaşından büyük oyun severlere tavsiye ediliyor:

Yayınlanacak yeni GTA oyununun 23 Aralık'a kadar çıkış yapması beklenmekte. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bu Görüntülerin GTA 5'ten mi Gerçek Hayattan mı Olduklarına Karar Vermekte Güçlük Çekeceksiniz

YORUMLAR