Mafia 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Mafia 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Güncelleme: Oyunun resmi çıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak listelendi.

Bu sene içerisinde duyurulan en heyecan verici oyun olan Mafia 3'ün çıkış tarihi su yüzüne çıktı. Hatırlanacağı üzere Ağustos başında düzenlenen Gamescom 2015 etkinliğinde 2K Games büyük bir sürpriz yaparak oyun tarihinin efsane serisi Mafia'nın son oyunu Mafia 3'ü resmi olarak duyurmuştu. Yeni Mafia oyununda 1960'lı yılların New Orleans'ına konuk olacağız ve farklı bir kahramanla yeni bir mafya serüvenine atılacağız. Bir önceki Mafia oyunun kahramanı olan Vito da Mafia 3'te karşımıza çıkıyor. Yükselen grafik kalitesi, geniş bir açık dünya ve filmleri aratmayan çatışma sahneleri Mafia 3'ü önümüzdeki dönemin en çok merak uyandıran aksiyon oyunu seçeneklerinden biri yapıyor.

2K Games, Mafia 3'ü resmi olarak duyurduktan sonra oyunun ilk ekran görüntülerini ve oynanış videolarını paylaştı. Bunun yanında Mafia 3 çıkış tarihi hakkında sadece 2016 yılında çıkış yapacağı bilgisi paylaşıldı. Fakat dünya çapındaki en büyük oyun satış birimlerinden olan GameStop'ta Mafia 3 listelenerek çıkış tarihi 26 Nisan 2016 olarak gösterildi.

Konu hakkında henüz 2K Games bir açıklama yapmış değil. Umarız Mafia 3, GTA 5'te yaşanan ertelemeleri yaşamaz ve zamanında çıkar. Mafia 3'ün ilk oynanış videosunu buradan seyredebilirsiniz:

YORUMLAR