Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Blizzard'ın milyonlarca kişi tarafından oynanan shooter oyunu Overwatch için güzel bir haber geldi. Yapılan resmi açıklama ile oyunun Anma Günü (yıl dönümü) dolayısıyla 26 - 29 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabileceği söylendi. 

Normalde böylesine kısa süreli ücretsiz olmalarda, yayıncılar oyunlarının sadece bir kısmını birkaç gün oynayacak oyunculara açma yoluna gitmişlerdi. Fakat Blizzard, yaptığı açıklamada Overwatch'ta bulunan yirmi dört karakterin hepsinin yanı sıra on dört harita ve oyun modlarının da ücretsiz olarak denenebileceğini belirtti. Quick Match, Custom Games ve Weekly Brawl oyun modlarının denenebileceği hafta sonu etkinlikleri kapsamında, oyuncuların oyunu oynadıkları süre boyunca seviye atlayabilecekleri, Loot Box'lar açabilecekleri ve çeşitli kişiselleştirme geliştirmeleri edinebilecekleri de belirtildi. 

Kısaca tam bir Overwatch deneyimini ücretsiz olarak yaşatmak isteyen Blizzard, dereceli maçlar haricinde oyundaki neredeyse her şeyi üç gün için gelecek oyuncuların hizmetine sunmuş. Böylesine bir deneyimi yaşamak için ise 26 Mayıs TSİ 21.00 ile 29 Mayıs 21.59 arasında Overwatch sunucularında olmanız yeterli. 

Overwatch 1 Milyar Dolarlık Kazancını Katlıyor

Overwatch'un Oyuncu Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor


YORUMLAR