Uncharted: The Lost Legacy'nin Çıkış Videosu Yayınlandı

Uncharted: The Lost Legacy'nin Çıkış Videosu Yayınlandı

"The Last of Us" ve "Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu" gibi başarılı oyunlarının ardından Naughty Dog firması, şimdi de Uncharted: The Lost Legacy'yi geliştirdi ve birkaç gün içinde piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Türkçe ismi Uncharted: Kayıp Miras olan bu oyunda, Hindistan'ın eski bir kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer'ı görüyoruz. Bu karakteri ilk olarak Uncharted 2: Among Thieves'te görmüştük. Bu yeni oyundaki karakter Chloe, zekası, arkeoloji bilgisi ve doğaçlama yapısı ile meşhur Uncharted karakterimiz Nathan Drake'e rakip olan bir hazine avcısı.

Fakat bu zorlu Hindistan macerasında isyancı lider Asav'a karşı tek başına mücadele etmekte zorlanıyor ve Nadine Ross'un yardımını da alıyor. Bu karakteri de Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyununda serbest çalışan bir paralı asker olarak görmüştük. Uncharted serisinin aksiyon ve macera dolu bu yeni oyununun film fragmanı niteliğinde hazırlanmış etkileyici çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted: The Lost Legacy'nin 23 Ağustos tarihinde Avrupa'da sadece PlayStation 4 platformu için çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Uncharted 4'ün Satış Miktarı Belli Oldu

Uncharted Serisinin Satış İstatistikleri Açıklandı

YORUMLAR