6discover

6discover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rudy Huyn

Snapchat ekibinin hazırladığı Discover uygulamasını Windows Phone cihazlarına taşıyan Rudy Huyn, 6discover ile iddialı bir çalışmaya imza atmış.

Rudy Huyn tarafından hazırlanan bir uygulama olan 6discover, Snapchat ekibi tarafından hazırlanan Discover uygulamasının üçüncü parti örneği. Rudy Huyn gibi bir yazılımcının daha önceki çalışmalarını örnek alarak değerlendirdiğimizde, orijinal uygulamada bile bulunmayan olağanüstü özelliklere hazırlıklı olmak gerektiğini duyurmak lazım. Alışık olduğunuz Discover uygulaması ile Android ve iOS cihazlarında CNN, National Geographic, Yahoo, Comedy Central ve daha fazla kaynaktan içerik takip etmeniz mümkün. Windows Phone için çıkan bu sürüm ile de herhangi bir eksiklik yaşamıyorsunuz.

Anlatımı ön plana çıkaran arayüz tasarımıyla dikkat çeken uygulama, kaliteli görselliğiyle popüler gündemin seçme haberlerini zarif bir biçimde takip etmenizi sağlıyor. Tam ekran fotoğraflar ve videolar eşliğinde içerik listenizi gezebildiğiniz 6discover ile son haberler, yeni hit parçalar ve sıradışı yemek tariflerine kadar genel eğlence kategorisinde zengin bir kaynağa erişmeniz mümkün.

Anlaşılması kolay ve çok estetik görünen arayüzü ile 6discover, Windows Phone kullanıcılarının sevdikleri tasarım diliyle bağdaştırılabilecek bir kaliteyi yaşamak mümkün. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı dünya trendlerini takip etmek için kullanabilirsiniz.