Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 632
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Lightroom detaylı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Adobe Lightroom, Adobe firmasının bilgisayarlarımızda kullanabildiğimiz Lightroom yazılımlarının Android akıllı telefonlarda kullanılabilen mobil versiyonudur.

Adobe Lightroom İndir

Adobe Creative Cloud hesabınızla senkronize olarak çalışacak şekilde tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Lightroom temel olarak fotoğraflarınıza ikinci bir dokunuş eklemenizi ve düzenlediğiniz fotoğrafları kolayca paylaşmanızı mümkün kılıyor.

Adobe Lightroom arayüzü kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmış. Uygulama ile herhangi bir fotoğrafınızı düzenlemeye başladığınızda ekranın alt bölümünde çıkan menü çubuğunda size 3 seçenek sunuluyor. Buradaki ikonları kullanarak fotoğraflarınızın temel renk ayarlarını yapabilir, kontrast, parlaklık gibi değerleri belirleyebilir ve fotoğrafınızı siyah beyaz hale getirebilirsiniz. Bunun yanında fotoğraf kesme aracı ile fotoğrafınızın istenmeyen bölümlerinden kurtulabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan çeşitli filtreler sayesinde fotoğraflarınıza daha şık bir görünüm kazandırabiliyorsunuz.

Adobe Lightroom ile telefonunuzun galerisinde depolanan fotoğraflar üzerinde çalışabileceğiniz gibi Lightroom'un bilgisayar versiyonunda üzerinde çalıştığınız fotoğrafları seçebilirsiniz. Bu sayede Creative Cloud üzerinden senkronize olan fotoğraflarınıza mobil cihazlarınızdan erişebiliyorsunuz.

RAW dosyalarla çalışmanıza imkan veren Adobe Lightroom temiz bir arayüz sunuyor.