Avast Wi-Fi Finder

Avast Wi-Fi Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 199
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVAST Software

Avast Wi-Fi Finder ile güvenli WiFi erişim noktalarının yerini kolayca bulabilirsiniz

Avast Wi-Fi Finder kullanıcılara kolayca kablosuz internet bulma konusunda yardımcı olan bir mobil WiFi bulma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Avast Wi-Fi Finder temel olarak halka açık olan ve ücretsiz olarak bağlanabileceğiniz WiFi bağlantıları bulmanızı kolaylaştırmakta. Güvenlik yazılımları konusunda bir hayli tecrübeli olan Avast firması tarafından geliştirilmiş bu uygulama WiFi bulma işini en güvenli şekilde yapmanızı mümkün kılıyor.

Halka açık WiFi ağları güvenlik açısından her zaman iyi bir seçenek olmayabiliyor. Bazı WiFi ağlar şifresiz olsalar da dış müdahalelere açık olabiliyorlar ve şifrelerinizin ve kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olabiliyorlar. Avast Wi-Fi Finder kullanarak hangi kablosuz ağın sizin için daha güvenli olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde size WiFi güvenliği ile ilgili tavsiyeler sunuluyor.

Avast Wi-Fi Finder yurt dışında oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Uygulamayı kullanarak ziyaret ettiğiniz şehirdeki ücretsiz ve güvenli kablosuz internet bağlantılarının yerini keşfedebilir ve roaming - dolaşım ücretlerinden kurtulabilirsiniz.