Cars: Fast as Lightning

Cars: Fast as Lightning

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,923
  • DOSYA BOYUTU 104.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Cars: Fast as Lightning, popüler animasyon filmi Arabalar'dan uyanarlanan her yönüyle başarılı bir yarış oyunudur.

Disney ve Pixar’ın popüler animasyon filminden uyarlanan Cars Fast as Lightning (Arabalar: Şimşek Hızı) adlı oyunda Şimşek McQueen ve filmin diğer popüler karakterleri ile yarış macerasına atılıyoruz.

Windows 8.1 tablet veya bilgisayarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunu olan Arabalar: Şimşek Hızı, filmden esinlenerek yapılmış ve hem karakter hem de çevrenin oldukça başarılı bir şekilde aktarıldığını söyleyebiliriz. Filmin de öne çıkan karakterleri olan Şimşek McQueen ve Mater’ın Radyatör Kasabası’nda düzenledikleri yarış şenliğinde bulunduğumuz oyunda yükseltilebilir ve kişiselleştirilebilir 20 farklı Arabalar karakteri bulunuyor. Rampalardan uçtuğumuz, çeşitli engellerle dolu pistlerde nitro ve diğer hızlandırıcılarla donatılan arabalarla akrobatik hareketlere imza atabiliyoruz.

Harika 3 boyutlu grafiklerin yanında yüksek kalitede seslendirme ve ara sahne animasyonları ile de dikkat geçen oyunda kendi yarış pistimizi de oluşturabiliyoruz. Luigi’nin Lastik Evi ve Filmor’un Lezzet Evi dahil 30 interaktif binayla kasabımızı süsleyebiliyoruz.

Arabalar: Şimşek Hızı, 104MB boyutunda ve ücretsiz olarak oynanabilen eğlenceli bir yarış oyunu. Animasyon filmini izlediyseniz oyununa da bir göz atmanızı tavsiye ederim.