Chrome Cleanup Tool

Chrome Cleanup Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,854
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Chrome Cleanup Tool pratik bir tarayıcı temizleme aracıdır

Chrome Cleanup Tool eğer Google Chrome internet tarayıcısını kullanıyorsanız ve istenmeyen eklentilerden ve değiştirilen ayarlardan şikayetçiyseniz oldukça işinize yarayacak bir tarayıcı temizleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ve Google tarafından geliştirilip kullanıcıların hizmetine sunulan bu araç sayesinde tarayıcınıza bilginiz haricinde müdehale eden eklenti veya yazılımların verdiği hasarı engelleyebilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool'u ya da Türkçe adıyla Chrome Temizleme Aracı'nı bilgisayarınıza indirdikten sonra programı çalıştırıyorsunuz ve program Google Chrome tarayıcınızı analiz ediyor. Bir süre süren bu işlemden sonra tarayıcınızı etkileyen ve arama motoru gibi ayarlarını değiştiren eklenti ve yazılımlar listeleniyor. Chrome Temizleme Aracı bütün bu istenmeyen yazılımları temizliyor ve internet tarayıcınızı açarak Google Chrome sıfırlama işlemini gerçekleştiriyor.

Chrome Temizleme Aracı'nı tarayıcı kilitlenmelerine ve kapanmalarına neden olan problemleri ortadan kaldırmak için de kullanabilmeniz mümkün. Programın gayet basit bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir.