Create A Perfect Selfie

Create A Perfect Selfie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hde 7 Software

Create A Perfect Selfie, özçekim fotoğraflarda yüzünüzü, gözünüzü düzeltmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Create A Perfect Selfie, özçekim fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf uygulaması ve Facetune, YouCam Perfect kadar başarılı işler ortaya çıkarabiliyor.

3 milyondan fazla kez indirme ile Windows Phone platformundaki en popüler fotoğraf uygulamaları arasına girmeyi başaran Create A Perfect Selfie, sıklıkla özçekim fotoğraf paylaşan ve fotoğraflarda kusursuz çıkmak isteyen kişilere yönelik hazırlanmış bir uygulama. Tüm cilt kusurlarınızı birkaç dokunuşla kapatabileceğiniz uygulamanın sunduğu araçların kullanımı ise son derece basit.

Özçekim fotoğraflarınızda olduğunuzdan çok daha iyi görünmenizi sağlayan uygulama ile dişlerinizi beyazlatmaktan yüzünüzü şekillendirmeye kadar pek çok şeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Diş beyazlatma, ten rengini değiştirme, sivilce ve çilleri yok etme, kırmızı göz düzeltme işlemlerinin yanında arka planı bulanıklaştırma, nesne taşıma seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca düzenleme sonrası kullanabileceğiniz 40’dan fazla filtre ve kenarlık mevcut.

Özçekim fotoğraflarda kötü çıktığınızı düşünüyorsanız Create A Perfect Selfie ile bu sorunu çözebilirsiniz.