Dragon Mania

Dragon Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,475
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Dragon Mania, sevimli yavru ejderhaları besleyip büyütüp eğiterek birer savaşçı ejderha haline getirebileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Dragon Mania Legends, yapımcılığını Gameloft’un üstlendiği, hem dokunmatik ekranlı yeni nesil Windows 8 tabletlerde, hem de masaüstü bilgisayarlarda oynanabilecekaæ şekilde tasarlanmış bir ejderha yetiştirme ve savaştırma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android platformunda oynaması ücretsiz olarak yayınlanan Dragon Mania apk indir, milyonlara hitap etmeye devam ediyor. Android platformunun yanı sıra iOS ve bilgisayar platformlarında da lansmana çıkan Dragon Mania ücretsiz, günümüzde milyonlara hitap etmeye devam ediyor. Rengarenk içeriklere ev sahipliği yapan oyun düzenli olarak güncellemeler de alıyor. Alınan bu güncellemeler ile de oyunculara sürekli yepyeni içerikleri deneyimleme fırsatı veriliyor.

Dragon Mania Özellikleri 

  • Ejder adasında inşa edebileceğiniz onlarca yerleşim birimi
  • En güçlü ejderleri çiftleştirerek en güçlü yavruları elde etme
  • 100’e yakın ejder türünü besleme, sevme, eğitme
  • Ejderlere özel beceriler öğretme
  • Ejderistan oyuncularını ziyaret etme, hediye gönderme

100’e yakın ejder türünün bulunduğu simülasyon oyununda yavru halde aldığımız ejderhaları eğiterek onları Vikinglerle ve diğer ejderhalarla savaştırıyoruz. Yumurtadan yeni çıkan ejderhanın gelişim aşamasını yavaş yavaş görmemize izin veren oyunda dilersek en güçlü ejderleri çiftleştirebiliyor ve daha tehlikeli yavrular elde edebiliyoruz.

Bizi Ejderistan adında ejderlerle dolu bir dünyanın içerisine sokan Dragon Mania, çevrimiçi oynama seçeneği de sunuyor. Besleyip büyüttüğümüz ve eğittiğimiz ejderhaları arenadaki oyuncuların karşısına çıkarabiliyor, savaşı kazanarak büyük ödüllerin sahibi olabiliyoruz. Kendi ejderha ordusunu kurmaya çalışacak olan oyuncular, renkli bir dünya içerisinde ilerlemeye çalışacaklar. Aksiyon ve eğlence yüklü bir atmosfere ev sahipliği yapan oyun, günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediliyor.

Dragon Mania İndir

Android için Google Play, iOS için App Store üzerinde ve Windows için de Microsoft Store üzerinde lansmana çıkan Dragon Mania, ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oynaması ücretsiz yapısı ile yayınlandığı günden bu yana milyonlara hitap eden yapım, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor. İngilizce dil daesteğine sahip olan oyun, yıllardır çeşitli güncellemeler ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Ülkemizde de sevilerek oynanabilen yapım, milyonlarca oyuncusuna eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon yüklü anlar yaşatıyor. Oyunu hemen ücretsiz olarak indirebilir ve oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.