Fast Photo Organizer

Fast Photo Organizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Research

Fast Photo Organizer, Windows Phone telefonunuzda fotoğraflarınızı daha hızlı bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulama.

Fast Photo Organizer, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları daha hızlı bulmanıza yardımcı olan bir Microsoft Research uygulaması. Telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz fotoğraflarınızı etiketleyerek ve oylayarak bir düzene sokabilir, koleksiyonunuz arasından aradığınız fotoğrafa çabucak ulaşabilirsiniz.

Telefonlarda yüklü gelen uygulamaların ayrı olarak yayınlanmasına ve güncellemesine alıştık. Fast Photo Organizer da Windows Phone telefonlarda gelen fotoğraf düzenleme uygulamalarından ve aynı isimle ayrı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Adından fotoğraflarınızı kırpıp biçebileceğiniz, efekt ve filtre uygulayabileceğiniz bir uygulama olduğunu düşünebilirsiniz ancak değil. Uygulama ile yapabildiğiniz tek şey fotoğaflarınızı etiketlemek ve oylamak.

Uygulamanın fotoğraf etiketleme özelliğinin oldukça iyi çalıştığını söyleyebilirim. Bir örnekle açıklamam gerekirse; Arkadaşınızla tatilde enfes bir fotoğraf çektirdiniz ve arkadaşlarınızı, kendinizi etkiletlediniz. Aynı yüzleri içeren başka bir fotoğraf eklediğinizde uygulama yüzleri otomatik olarak tanıyor ve siz arkadaşınızın ismini yazmadan etiket önerisinde bulunuyor. Fotoğraf etiketleme dışında fotoğraflarınıza oy da verebiliyorsunuz. Böylelikle en iyi çıktığınızı düşündüğünüz beğendiğiniz fotoğraflara veya “Nasıl çıkmışım?” dediğiniz ancak silmeye elinizin varmadığı fotoğraflara hızlıca ulaşabiliyorsunuz.