Fizy

Fizy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,794
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fizy

Fizy Windows 8 uygulaması ile sevdiğiniz sanatçıların en yeni albümlerine ulaşabilir, ruh halinize uygun şarkıları anında bulabilirsiniz.

Fizy, beğendiğiniz sanatçıların en yeni ve tüm albümlere ulaşabileceğiniz, ruh halinize göre şarkıları anında bulabileceğiniz bir müzik servisi.

Çevrimiçi müzik dinleme servislerinden biri olan Fizy’yi Windows 8 tablet veya bilgisayarınıza yükleyerek milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya, en yeni şarkılara, radyo istasyonlarına tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Gereksiz hiçbir seçeneğin bulunmadığı son derece tasarlanmış arayüz ile gelen Fizy, başlangıçta şarkıları 30 saniyelik yani tanıtımlarını sunuyor. Şarkıların tamamını dinleyebilmeniz için Fizy hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Fizy hesabınız yoksa doğrudan uygulama içerisinden oluşturabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak tüm yerli ve yabancı şarkıları 4 ay boyunca dinleyebiliyorsunuz. Bu süre sonunda ne yazık ki premium aboneliğe geçmeniz gerekiyor. Sınırsız sayıda ve reklamsız müzik dinleme izni veren premium aboneliğin ücreti ise aylık 5 TL olarak belirlenmiş.

Fizy Windows 8 uygulamasının başlangıç ekranı 3 sekmeden oluşuyor. Keşfet ve Ruh Halinin haricinde Hızlı Gezinme sekmesi bulunuyor; Buradan sanatçıların tüm albümlerine, öne çıkan albümlere, çalma listelerinize ulaşıyorsunuz. Tabii ki aradığınız şarkıya zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan arama kutusu da mevcut.