Getting Over It APK

Getting Over It APK

kullanıcı

Getting Over It APK Android oyunda çekiçle yüksek dağlara tırmanıyorsunuz.

Getting It Over APK, Android telefonunuzda oynayacağınız kaliteli grafiklere sahip tırmanma oyunu. Getting Over It Over uzun adıyla Getting Over It with Bennett Foddy kolay oynanış sunuyor. Ekrana dokunuşlarla balyozu hareket ettiriyorsunuz, hepsi bu. Pratik yaparak zıplayabilir, sallanabilir, tırmanabilir ve uçabilirsiniz. Dağın zirvesine ulaşan usta doğa yürüyüşçülerini büyük gizemler ve harika bir ödül bekliyor.

Getting Over It APK İndir

Getting Over It, büyük bir metal kazanda oturan Diogenes adında kontrolünüzde olan bir karakterin etrafında dönüyor. Karakteriniz nesneleri tutmasını ve kendini hareket ettirmesini sağlayan özel bir çekiç kullanıyor. Parmak hareketlerinizle dik bir dağa tırmanmak için karakterin üst gövdesini ve balyozunu hareket ettirmeye çalışıyorsunuz.

Oyuna çeşitli felsefi konuları tartışan Bennett Foddy’nin sesli yorumu eşlik ediyor. Yorumlarda önemli ilerleme kaydettiğinizde ve oyunda belirli noktalara geldiğinizde hayal kırıklığı ve azimle ilişkili alıntılara da rastlıyorsunuz. Dağa tırmanırken ilerlemenizin bir bölümünü veya tamamını kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız; çünkü kayıt noktaları yok. Haritanın en yüksek noktasına ulaşarak boşluğa geldiğinizde oyun sona eriyor.

Jazzuo: “Doğa yürüyüşü gerçek hayatta yaptığınız şekilde, çok benzer, bunu hatırlayın, becerirsiniz.”

  • Bir balyoz ve kazandan başka bir şey olmadan devasa bir dağa tırmanın.
  • Eldeki sorun hakkında felsefi gözlemler yaparken yorumcuyu dinleyin.
  • Yapabileceğinizi bilmediğiniz yeni tür hayal kırıklıklarını keşfedin.