Google Play Oyunlar

Google Play Oyunlar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89,513
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Play Oyunlar ile yeni Android oyunları keşfedebilir, arkadaşlarınız ile ortak oyunlar oynayabilirsiniz

Android işletim sisteminin geliştiricisi Google, Android kullanıcılarının yeni oyunları keşfedebilmesini çok daha kolay hale getirebilmek için Google Play Oyunlar adlı ücretsiz Android uygulamasını geliştirdi.

Google Play Oyunlar temel olarak yeni çıkan Android oyunlarını kullanıcılara tanıtma, Android cihazınızda yüklü oyunları kontrol ve takip etme amacı ile geliştirilmiştir. Bir sosyal medya platformu gibi çalışan uygulama bunların yanında arkadaşlarınızın oynadığı oyunları görebilmenize imkan tanımaktadır ve size hoşunuza gidebilecek oyun önerilerinde bulunmaktadır. Tavsiye edilen oyunlar başlığında çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen popüler oyunları da görüntüleyebilirsiniz.

Google Play bağlantılı oyun platformu çoklu oyuncu yapısına sahip oyunları keşfetmenize ve arkadaşlarınızın oyunlarına katılabilmenize de imkan verir. Böylece oyun oynayan arkadaşlarınızla iletişim kurmak çok kolay hale gelmektedir.

Google Play Oyunlar oyunlardaki kazanımlarınızı ve yüksek puanlarınızı takip etmenize ve karşılaştırmanıza da olanak sağlar.