H2ST Site ve Apartman Yönetimi

H2ST Site ve Apartman Yönetimi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,170
  • DOSYA BOYUTU 9.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici H2ST Bilişim Hizmetleri

H2ST Site ve Apartman Yönetimi, adından da anlaşıldığı üzere rahat ve kolay bir şekilde site ve apartman yönetimi işlerinizi gerçekleştirebilmeniz için hazırlanan yararlı ve başarılı bir programdır.

H2ST Site ve Apartman Yönetimi, site ve apartman yöneticilerinin işlerini kolaylaştıracak olan yararlı ve etkili bir programdır. 10 daireden 10000 daireye kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz program sahip olduğu güçlü yapı ve sadeliği sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Program üzerinde kullanıcı dostu formlar işlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarufu yapmanızı sağlamaktadır. Programın hiç bir akıma ihtiyacı olmadığı gibi daha önceden gerçekleştiriğiniz tüm işlemlerin detaylı raporlarına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Ofis programları ile entegre olan program üzerindeki verileri Excel'e aktarabilirsiniz. Tek bir tuşla aidat oluşturma, gecikme cezası hesaplama, ekstre alma, e-posta veya sms ile borç bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Aidat ödemelerini program içerisindeki pay ölçer ile kolayca hesaplayabileceğiniz programı 20 daireye kadar ücretsiz olarak kullanabilmek mümkün. 20 daireden fazlasını yönetiyorsanız programın bir üst versiyonunu satın almanız gerekmektedir. İster 20 dairelik bir apartman isterseniz 10000 dairelik bir site yönetimini kolayca gerçekleştirebileceğiniz H2ST Site ve Apartman Yönetimi programını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Programın tüm özellik ve fonksiyonlarından yararlanmak istiyorsanız bilgisayarınızda Microsoft Office 2013 olması gerekmektedir. Fakat yoksa ve 20 daireye kadar olan bir apartman yönetimi gerçekleştirecekseniz, özellik kaybı oranı yüzde 10'dur. Bu nedenle Microsoft Office 2013 olmadan da programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.