I AM PLAYR

I AM PLAYR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139,068
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici We R Interactive

I AM PLAYR, Facebook hesabınız üzerinden oynayabileceğiniz yeni nesil futbol yıldızı yaratma oyunudur.

Not: I AM PLAYR oyunu yayından kaldırılmıştır, ücretsiz spor oyunlarına bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://oyun.tamindir.com/windows/spor/?lisans=ucretsiz&order=tarih

I AM PLAYRWe R Interactive tarafından geliştirilen ve Facebook hesabınız aracılığıyla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz yeni nesil futbol yıldızı yaratma oyunudur. Eğer gerçek bir futbolcunun hayatının nasıl olduğunu ve hangi aşamalardan geçerek nerelere geldiğini merak ediyorsanız bu oyun tam size göre.

Özellikle futbola aşık ve futbol oyunlarına ilgisi olan her oyuncunun severek oynayacağını düşündüğüm bir oyun olan I AM PLAYR'da, İngiltere Championship liginin orta sıra takımlarından birisi olan River Park F.C.'de genç yetenek olarak kontratımızı imzayarak oyuna başlıyoruz. Artık yapmamız gereken tek şey çok çalışarak kendimizi kanıtlamak ve takımda ilk onbirde kendimize yer bulmak.

Oyun tek düze bir tarayıcı oyunundan daha çok interaktif öğeleriyle oyuncuları tamamen kendisine bağlamayı başarıyor. Özellikle oyunun başından sonuna kadar karşınıza çıkacak olan sinematiklerin oyunu oynayanlarda gerçekten oyunun içerisinde yaşıyor hissini uyandıracağına eminim.

Antrenman puanlarımız aracılığıyla bol bol idman yaparak maç puanı topluyor ve bir sonraki maçta sahada kendimize yer bulmayı umuyoruz. Maçın oynanışı her ne kadar eski CM ve FM oyunlarında olduğu gibi text tabanlı olsada, maç içerisinde ayağımıza top geldiği ve ciddi pozisyonlarla karşılaştığımız 2-3 anda yapacaklarımız takımımız için oldukça önemli. Düşünsenize son dakikalarda berabere giden maçı atacağınız golle çevirme şansınız olduğunu. Bu nedenle elimize geçirdiğimiz fırsatları ne kadar iyi değerlendirirsek, kendimizi o kadar çabuk geliştirebiliriz.

Sadece maçlar ve antrenmanlardan ibaret olmayan bu oyun içerisinde takım arkadaşlıkları ve dostluklar kurabileceğimiz gibi mağazalara gidip kendimize yeni kramponlar, tozluklar, arabalar, motorlar ve daha fazlasını alabileceğiz. Bunun dışında maçlardan sonra gece hayatının tadını bile çıkarabileceksiniz. Bu arada fazla dağıtmamaya özen gösterin.

Oyun ilerledikçe sürekli yeni hikayeler ve yeni interaktif videolarla karşılaşarak kendi seçimlerinizi yapacak ve bu seçimler doğrultusunda kazandığınız veya kaybettiğiniz şeyler olacak.

Sonuç olarak bir futbol yıldızının nasıl yetiştiğini merak ediyor ve bu yıldızı siz yetiştirmek, hatta bu yıldız siz olmak istiyorsanız I AM PLAYR'ı mutlaka oynamalısınız.