iHotel

iHotel

kullanıcı

iHotel, iOS kullanıcılarının kendi kriterleriniz belirleyerek istedikleri oteli aratıp bulabilecekleri ve buldukları otele rezervasyon yapabilecekleri ücretsiz bir iOS otel arama uygulamasıdır.

iHotel, iOS 7 için tasarlanan ve optimize edilen yeni bir otel arama uygulamasıdır. Seyahata çıkmayı düşündüğünüzde ve iş için seyahat etmek istediğiniz uygulamayı kullanarak istediğiniz özelliklere sahip otelleri aratabilirsiniz. Yaptığınız aramalar sonucunda karşınıza büyük bir liste çıkartan iHotel, size en uygun oteli bulmanızda oldukça yardımcı oluyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde uygulamayı gayet basit bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

iOS telefon ve tablet kullanıcıları, istedikleri oteli iHotel ile birlikte aratıp bularak istedikleri gibi rezervasyon yapabilirler. Ayrıca rezervasyon yapma işlemleri de hızlı ve kolay. Dünya genelinde toplam 250.000'den fazla otel arasından size en uygun ve doğru oreli bulabilmek için size yardım eden uygulama, güncel bilgileri sayesinde oteller hakkında anlık bilgilere erişmenizi sağlıyor. Ayrıca uygulama ile en uygun fiyatlı otelleri bulabiliyorsunuz. Cihazınızın GPS'ini kullanarak bulunduğunuz bölgedeki otelleri de uygulama ile aratarak yakın çevrenizde size en uygun otelleri bulabiliyorsunuz. Bulduğunuz oteller hakkında detaylı bilgi, fotoğraflar ve videolara da uygulama ile erişerek, kalmak istediğiniz otel hakkında geniş çaplı bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanlarından biri ise, uygulamayı kullanan tüm kullanıcıların uygulama ile buldukları oteller hakkında yaptıkları yorumlar. Bu yorumları okuyarak oteller hakkında daha gerçekçi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizde uygulamayı kullanarak bulduğunuz otellerde kaldıktan sonra, otel hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak yazarsanız, sizden sonra otelde kalmayı düşünen kullanıcılara yardım edebilirsiniz.

Herhangi bir eksta ödeme veya kredi kartı bilgisi olmadan sadece birkaç adımdao luşturacağnız HRS profiliniz ile birlikte tüm otellere rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Özellikler:

  • iOS 7 için optimize edilmiş
  • Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım
  • Yaptığınız rezervasyonları görüntüleme
  • Otomatik güncelleme

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden dilediğiniz an istediğiniz kriterlere sahip otelleri gelişmiş filtre seçenekleri yardımıyla aratarak bulabileceğiniz iHotel uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.