ESHOT

ESHOT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eshot Genel Müdürlüğü

ESHOT, Eshot Genel Müdürlüğü'nün İzmirlilere ücretsiz olarak sunduğu resmi mobil uygulaması.

ESHOT, ulaşım için toplu taşıma araçlarını tercih ediyorsanız İzmirli olarak Android cihazınızda kesinlikle bulunması gereken bir mobil uygulama. Durağınızdan geçen otobüsleri anbean takip etmekten hareket saatlerini öğrenmeye, yakınınızdaki kentkart dolumu yapan bayileri görmekten kentkart bakiye sorgulamaya ihtiyacınız olan her şey Eshot Genel Müdürlüğü’nün resmi mobil uygulamasında mevcut.

Android platformunda İzmir otobüs saatlerini gösteren, otobüslerin durak noktalarını görüp takip edebileceğiniz birçok uygulama mevcut ancak İzmirlilere özel geliştirilmiş resmi nitelikli tek bir uygulama yok. Eshot adıyla karşımıza çıkan uygulama ulaşımda otobüsü tercih edenler için eksiksiz bir yardımcı uygulama.

Bulunulan duraktan geçen otobüsleri hareket saatleriyle listeleme, favori olarak eklenen otobüsün takibini yapabilme ve anlık bildirimle durağa ne kadar yaklaştığını haberdar etme, belirtilen adrese giden otobüsleri öğrenme, Metro - İZBAN – Vapur – Otogar bağlantılı hatları gösterme, birden fazla kentkart ekleme ve bakiyeleri azaldığında hatırlatmada bulunma gibi benzersiz özelliklere sahip uygulamanın tek eksiği Metro, Vapur ve İZBAN seferlerini göstermemesi.