Instagram Stories Download

Instagram Stories Download

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 645
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici storiesig

Instagram'da takip ettiğiniz kullanıcıların hikayelerini indirmek için Instagram Stories Download servisini kullanabilirsiniz.

Instagram Stories Download servisi sayesinde Instagram’da takip ettiğiniz kullanıcıların hikayelerini ek bir uygulama yüklemeden indirebiliyorsunuz.

Instagram’da 24 saat sonra kaybolan hikayeler paylaşabiliyorsunuz. Takipçilerinize o anda yaptığınız şeyleri göstermek istediğinizde kullanabileceğiniz bu özellik ile profilinizde içerik paylaşmadan doğrudan kaybolan paylaşımlar yapabiliyorsunuz. Takip ettiğiniz bazı kullanıcıların hikayelerini beğeniyorsanız ve bunları kaydetmek istiyorsanız, Instagram Stories Download servisinden faydalanabilirsiniz.

Ek bir uygulama yüklemenize gereken kalmadan sadece kullanıcı adıyla hikaye indirebileceğiniz platformda, bilgisayarınız üzerinden ya da akıllı telefonlarınızdan fotoğraf ve videoları indirebilmeniz mümkün. Karşı tarafın haberi olmadan hikayelerinde paylaştıkları fotoğraf ve videoları çok kolay bir şekilde indirebilmenize olanak tanıyan Instagram Stories Download uygulamasını üyelik ve ücretler olmadan kullanabilirsiniz.