Intellicam

Intellicam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outcoder

Intellicam, sesle fotoğraf çekimi destekleyen, otomatik yüz tanıma özelliğini kullanan bir özçekim uygulamasıdır.

Windows Phone telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz harika özçekimler ortaya çıkarmanıza yardımcı olan Intellicam adlı uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Windows Phone cihaz sahiplerine özel olarak hazırlanan özçekim uygulaması Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor ve ücretsiz olarak kullanılıyor.

Intellicam, otomatik yüz tanıma ve sesle çekim özelliği ile mağazadaki diğer selfie uygulamalarından ayrılıyor. Telefonun fotoğraf çekme tuşuna basmadan veya ekrana dokunmadan sadece “cheese” diyerek (Varsayılan olarak gelen cheese kelimesini değiştirebiliyorsunuz.) fotoğrafınızı çekmiş oluyorsunuz.

Bulanık fotoğraflara son veren uygulama telefonun dahili kamerası ile entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede fotoğraf çekmek için uygulamayı açmanız gerekmiyor; doğrudan kilit ekranınızdan çalıştırabiliyorsunuz.

Özçekim fotoğraflara için özel hazırlanmış bir uygulama olan ve sadece cihazınızın ön kamerasını kullanan Intellicam’in arayüzü kadar ayarları da oldukça basit. Ayarlar menüsünden otomatik çekim, yüz tanıma, filigran seçeneklerini açıp kapatabiliyorsunuz. Fotoğrafların çözünürlüğü ise değiştirilemiyor ve cihazınızın desteklediğinden daha düşük bir çözünürlükte kaydediliyor.