LINE Card

LINE Card

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,844
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naver

LINE Card uygulaması ile Android telefon ve tabletlerinizde kolayca kartlar hazırlayabilir, arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

LINE'ın pek çok mobil uygulamasından bir tanesi de LINE Card olarak karşımıza çıktı ve özellikle hoş tasarımlı kartlar hazırlamak ve sevdiklerine özel günlerinde göndermek isteyenler için hazırlanan uygulamanın kalitesi her zamanki LINE kalitesinde ve doğal olarak ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken kategorilerdeki kartlardan seçim yapmak ve daha sonra kartın üzerine istediğiniz yazıyı yazmak, resimleri eklemek ve arkadaşınıza göndermek. Diğer LINE kullanıcılarına gönderebileceğiniz bu kartlar tüm özel günlerde ya da onları sevdiğinizi söylemek istediğinizde kullanılabiliyorlar.

LINE Card'ın içerisinde onlarca farklı ücretsiz kart yer alıyor ve bunların üzerine ekleyeceğiniz resimleri kendi fotoğraf galerinizden seçebiliyorsunuz. Resim kalitesi ise uygulamanın kendi filtrelemesi ile hem korunuyor hem de dosyanın en az boyuta indirilmesi sağlanıyor. Üzerine yazacağınız mesajı da dilediğiniz gibi özelleştirdikten sonra isterseniz hemen LINE üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilir, isterseniz galerinize kaydedebilirsiniz.