Tamindir'de Ayın En Çok Okunan Blogları (1-31 Ekim)

Tamindir ekibi olarak Ekim ayında en çok okunan ve dikkat çeken bloglarını sizler için bir araya getirdik. İşte ayın en'leri!

Ekim ayı, teknoloji dünyası için oldukça dinamik ve hareketli geçti. Sosyal medya uygulamalarına gelen yenilikleri ve bu uygulamalarda yapılabilecek önemli hamleleri paylaştığımız birçok blog ürettik. Bir yandan da hayatınızı kolaylaştırabilecek, bu uygulamaları daha efektif kullanabileceğiniz önemli bilgiler paylaştık.

Gelin, geride bıraktığımız ayda en çok ilgi gören ve dikkat çeken bloglarımızı birlikte inceleyelim;

1. Instagram'da Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram'da bazen yanlışlıkla mesaj silmek kaçınılmaz bir gerçek. Peki istemeden sildiğiniz o mesajları geri getirebileceğinizi biliyor muydunuz? 

En kolay yöntemlerle silinen mesajları nasıl geri getirebileceğinize dair paylaştığımız önerileri yazımızda bulabilirsiniz: Instagram'da Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

2. AirDroid Nedir, Özellikleri Neler, Nasıl Kullanılır?

AirDroid Personal, sayıca çok fazla olan dosyaları cihazlar arasında kolay bir şekilde transfer etmede kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Cihaz yönetimi sağlamak konusunda da kişilere yardımcı olan programa dair tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz: AirDroid Nedir, Özellikleri Neler, Nasıl Kullanılır?

3. Kamerası En İyi Telefonlar - 2022 

Son zamanlarda birçok yeni telefon modeli ile tanıştık. Apple'dan Samsung'a, Huawei'den Xiaomi'ye kadar birçok marka yeni telefon modellerinin kamerası ile ön plana çıktı. 

İşte o telefon modelleri: Kamerası En İyi Telefonlar

4. En İyi Fiyat Performans Telefonlar - 2022

Ekonomik durumlardan ve teknolojik ürünlerin dolar bazlı fiyatlandırılması ile birçok kişi en iyi fiyat seçeneği sunan ürünlere yöneliyor. Fiyat ve performans ile doğru orantılı bir çerçevede sunulan telefon modellerini sizler için bir araya getirdik.

2022 yılı içerisindeki en kaliteli ve uygun fiyatlı telefonlar listesine buradan ulaşabilirsiniz: En İyi Fiyat Performans Telefonlar

5. Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Dizi Önerileri - 2022

Netflix, Prime Video, Disney+, Exxen ve BluTV gibi pek çok platformdan kolayca ulaşabileceğiniz birçok yabancı dizi seçeneği bulunuyor. Tabii bu platformlar haricinde de çeşitli dizi ve film izleme siteleri benzer yoğunlukta tercih ediliyor.

15 tane yabancı dizi önerisi sunduğumuz yazımıza göz atmak isterseniz sizi buraya alalım: Yabancı Dizi Önerileri

6. En İyi Android TV Box Önerileri - 2022

Sabit yayın akışlarından farklı olarak televizyondaki içerikleri izlemeyi tercih edilen Android TV Box çeşitleri farklı özellikleri ve avantajları ile piyasada yer alıyor. Peki en iyi modeller hangileri? Sizler için bir öneri listesi hazırladık: En İyi Android TV Box Önerileri

7. Instagram Reels Video İndirme Nasıl Yapılır?

Hem mobilden hem de bilgisayardan reels video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 2 milyardan fazla kullanıcının bulunduğu sosyal medya uygulamasında Reels bölümü de gün geçtikçe popülerleşiyor.

Buradaki videoları istediğiniz cihazına kolayca indirmenin yöntemlerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz: Instagram Reels Video İndirme Nasıl Yapılır?

8. Green Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

5 Ekim'de başvuruları başlayan Green Cart için pek çok soru insanların kafasında oluşmaya başladı. 8 Kasım'a kadar devam eden başvurular için siz de şansınızı deneyebilirsiniz. 

Nasıl başvuru yapacağınıza daire tüm detaylar yazımızda: Green Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

9. Sıfır Araba Fiyatları

Her geçen gün değişkenlik gösteren araba fiyatları için en güncel listeyi sizler için hazırladık. TOGG'un da yakın zamanda piyasaya çıkacağı şu süreçte diğer araba fiyatlarına dair tüm detayları inceledik.

İşte sıfır araba fiyatları güncel listesi: Sıfır Araba Fiyatları - 2022

10. Hızlı Şarj Telefonlara Zarar Verir Mi?

Hızlı şarj, artık hemen hemen her akıllı telefon kullanıcısının edindiği bir cihaz haline geldi. Bazen bir uygulama ile desteklenerek hızlı şarj işlemi uygulanan telefonlar, bu işlemden zarar görüyor mu? 

Hızlı şarj ile ilgili akıllarda oluşabilecek tüm soruların cevabı burada: Hızlı Şarj Telefonlara Zarar Verir Mi?

BONUS:

Bu Haftanın Gülme Krizine Sokan Tweetleri
SOSYAL MEDYA

Bu Haftanın Gülme Krizine Sokan Tweetleri

Günümüzde hemen hemen herkesin güncel olarak kullandığı sosyal medya platformlarının başında gelen Twitter, gün içerisinde birçok kişiyle etkileşimde bulunma şansı sunuyor.

En İyi Müzik İndirme Programları
NASIL YAPILIR

En İyi Müzik İndirme Programları

Sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da dinleyebilmek istiyorsanız, en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız.

WhatsApp Gelen Fotoğraflar Galeride Gözükmüyor, Nasıl Düzeltilir?
NASIL YAPILIR

WhatsApp Gelen Fotoğraflar Galeride Gözükmüyor, Nasıl Düzeltilir?

Kullanıcılar, WhatsApp'ta başkası tarafından gönderilen medya dosyalarının otomatik olarak galeriye kaydedilmemesi durumunda "WhatsApp gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor, WhatsApp'tan gönderilen görüntüleri galeride görüntülemek için ne yapılmalı?" Gibi soruların cevabını araştırıyor.

YORUMLAR