Lumia Cinemagraph

Lumia Cinemagraph

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Mobile

Lumia Cinemagraph uygulaması ile kendi sinemagraflarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafta istenilen bölümlerin hareket ettirilmesine imkan tanıyan bir animasyon çeşidi olan sinemagrafları akıllı telefonunuz üzerinden de kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Microsoft’un Lumia Cinemagraph (Eski adıyla Nokia Cinemagraph) uygulaması sayesinde Lumia telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara birkaç basit adımda bu efekti verebilir, yüksek kalitede hazırladığınız sinemagraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Lumia Cinemagraph ile bir manzara veya portre fotoğrafı çekebilir, resmin animasyon bulunan bölgesini seçebilir ve kendi sinemagrafınızı oluşturabilirsiniz. Sinemagraflarınızı GIF formatında dışa aktarabilir, Nokia hesabınıza giriş yaparak sinemagrafınızı Nokia sunucusuna yükleyebilir ve bağlantısını paylaşabilirsiniz. Yükleme işlemini kablosuz ağınızdan yapabileceğiniz gibi, 3G bağlantınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızın dilediğiniz bölümünü durağan, dilediğiniz bölümünü de hareketli yapmanızı sağlayan sihirli uygulama Lumia Cinemagraph, tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.