Lumia Moments

Lumia Moments

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 159
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Mobile

Lumia Moments uygulaması ile 4K videolarınızdan dilediğiniz bir kareyi alabilir, hareketli görüntü olarak kaydedebilirsiniz.

Lumia Moments, Lumia 830, Lumia 930 ve Lumia 1520 gibi Lumia Denim güncellemesi ile birlikte 4K video kaydına izin veren cihazlar için özel hazırlanmış bir mobil uygulama. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile Lumia cihazınızla kaydettiğiniz ultra yüksek çözünürlüklü videolardan dilediğiniz bir kareyi alabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Lumia Moments uygulamasında Hareketli Nesne Çekimi Oluşturma ve En İyi Kareyi Kaydetme olmak üzere iki seçenek sunuluyor. Hareketli nesne çekimi oluşturmayı seçtiğinizde videonuzun dilediğiniz bir karesini alabiliyor ve onu canlı (hareketli) görüntü olarak kaydedebiliyorsunuz. Dilerseniz arka plana bulanıklık efekti verebiliyorsunuz. En iyi kareyi kaydet seçeneği de serim çekim ile kaydedilen birkaç resim arasından dilediğinizi seçme izni veriyor.

Lumia 830, 930, 1520 ve Icon cihazlarından birine sahipseniz ve de sıklıkla video çeken biriyseniz videolarınızı hareketli görüntüye dönüştürmenize imkan tanıyan, pratik kullanım sunan Lumia Moments’a kesinlikle denemelisiniz.