Lumia Selfie

Lumia Selfie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 797
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Mobile

Lumia Selfie uygulaması ile cihazınızın hem ön hem de arka kamerası ile çekim yapabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Lumia Selfie (Eski adıyla Glam Me), Microsoft’un Lumia kullanıcılarına özel olarak sunduğu selfie (özçekim) çekim uygulamasıdır. Nokia Lumia telefonunuzun ön kamerası ile çektiğiniz selfie fotoğraflar üzerinde düzenleme yapmanıza izin veren uygulama tamamen ücretsiz kullanılabilmekte ve reklam içermemektedir.

Microsoft’un selfie’cilere özel olarak geliştirdiği Lumia Selfie, kendi kendinize çektiğiniz fotoğrafınızı hızlıca güzelleştirmek ve sosyal ağlarda paylaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Selfie çekimlerde öne çıkan yüz üzerinde detaylıca çalışarak cilt kusurlarını yok edebilir ve pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz. Gözlerinizi ön plana çıkarıp çıkarmayacağınız da sizin elinizde. Tabii ki fotoğraf uygulamaları filtresiz olmaz; Doğallıktan uzaklaşmak isteyenler için yüksek kalitede filtreler kullanımınıza sunuluyor.

Lumia Selfie, her ne kadar selfie çılgınları için hazırlanmış bir uygulama olsa da, Windows Phone telefonunuzun ana kamerasını da destek vermektedir.