Lumia Storyteller

Lumia Storyteller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Mobile

Lumia Storyteller ile Lumia telefonunuzla yakaladığınız tüm anlar tek bir yerde.

Lumia Storyteller (Önceki adıyla Nokia Storyteller), Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğraf, video ve sinemagraflarınızı hikaye adı altında tek bir yerde toplayan bir uygulamadır. Unutulmaz anlarınıza size özel oluşturulan zaman akışından istediğiniz zaman bakabilir, mekanlar bölümünden bu harika fotoğraf ve videoları hangi ülke ve şehirde çektiğinizi görebilirsiniz.

Lumia telefonunuzla bol bol fotoğraf ve video çeken biriyseniz, Lumia Storyteller’a bayılacaksınız. Fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak hikayeler adını taşıyan ayrı etkinlikler şeklinde gruplandıran uygulama, sekmeli yapıda tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Zaman tünelinizden hikayelerinize bakabilir, düzenleyebilir, slayt olarak izleyebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Coğrafi etiketleme özelliği sayesinde fotoğraf ve videolarınızın çekildiği yerleri harita üzerinden görebilir, konum bazlı sıralama yapabilir, beğendiklerinizi favorilere ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızdan oluşan kısa (30 saniyelik) hikaye videoları yaratan Lumia Storyteller, düzenleme araçları olan Creative Studio ve Video Trimmer ile entegre çalışmaktadır.