Metamorphosa

Metamorphosa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DevRain Solutions

Metamorphosa, fotoğraflarınızı düzenlemek ve filtrelemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit bir uygulama.

Metamorphosa, Windows Phone platformunu tercih eden kullanıcılara özel sunulan fotoğraf düzenleme ve filtreleme uygulamalarından biri ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz bir çok fotoğraf düzenleme uygulaması mevcut ancak çoğu asla kullanmayacağınız seçenekler sunuyor ve arayüzü reklamlarla kaynıyor. Metamorphosa ise fotoğrafınızı düzenlerken ihtiyaç duyacağınız seçenekler dışında hiçbir gereksiz özellik barındırmıyor ve diğerlerine göre basit yapıda tasarlandığından profesyonel kullanıma hitap etmiyor.

Fotoğraflar Hub’ınızdaki mevcut fotoğrafları veya yeni çekeceğiniz fotoğrafı içe aktararak düzenleme yapmanıza izin veren uygulama, filtre ve düzenleme seçenekleri ile Instagram’dan bir farklılık göstermiyor. Filtre, efekt ve çerçeve seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak fotoğrafınızı daha çekici yapabiliyorsunuz. Tam bu noktada filtre seçeneklerinin kısıtlı olduğunu belirtmem gerek.

Metamorphosa aracılığıyla düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyor ve Dropbox hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Paylaşım seçeneklerini kullanabilmeniz için hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Dilediğiniz zaman dilediğiniz hesabın bağlantısını kesebiliyorsunuz.

Güncellemelerle yeni filtrelerin eklendiği ve iyileştirmelerle daha da kullanılabilir hale gelen Metamorphosa, şu anda geliştirilme aşamasında olmasına rağmen başarılı diyebilirim.