Mirror Cam

Mirror Cam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 3.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DasDonkey Studios

Çektiğiniz fotoğraflara yansıma efekti vererek ilginç fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

İlginç fotoğraflar çekerek sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz Mirror Cam uygulaması, fotoğraflarınıza yansıma efekti vermenizi sağlıyor.

Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mirror Cam uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere fotoğraflara ayna efekti vermenizi sağlıyor. Herhangi bir alanın fotoğrafını çekerken, simetrik olarak iki görüntüyü birleştiren ve ortaya oldukça ilginç çalışmalar çıkarabileceğiniz uygulama ile sosyal medyada arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Uygulamayı başlattıktan sonra kamera açılıyor ve dilediğiniz alanı kadraja sığdırarak fotoğrafı çekiyorsunuz. Yansıma görüntüsünü aynı ekrandan takip edebileceğiniz uygulamada, standart kamera uygulamalarındaki tüm özellikleri kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda, halihazırda bulunan birçok efekt ile fotoğraflarınızı süsleyebileceğiniz gibi yansıma görüntülerini de çoğaltabilmeniz mümkün hale getirilmiş. Yaratıcılığınıza bağlı olarak oldukça ilginç çalışmalar ortaya çıkarabileceğiniz Mirror Cam uygulaması ücretsiz olarak sunulmuş durumda.