Modern Strike Online

Modern Strike Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,737
  • DOSYA BOYUTU 190.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game development ltd

Modern Strike Online, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli online fps oyunu.

Modern Strike Online, efsane FPS oyunu Counter Strike’ı aratmayan kalitede görseller ve oynanış sunuyor. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan birinci şahıs nişancı oyunları arasında kesinlikle en iyiler listesinde üst sıralarda.

Kendi belirlediğimiz kuralların işlediği farklı haritalarda online olarak kapışma fırsatı sunan Modern Strike Online oyununda 7 harita seçeneği var. Farklı taktiklerle düşmanın zayıf noktalarını bulmaya çalıştığımız oyunda 25 çeşit gerçekleriyle birebir modellenmiş silah kullanabiliyoruz. Silahlarımızı dilediğimizce özelleştirme şansına da sahibiz.

Güncellemelerle yeni içeriklerin ekleneceği belirtilen AAA kalitesinde FPS oyununda klasik olarak iki grup yer alıyor ve tarafınızı seçerek oldukça geniş haritalarda kimi zaman kafadan vuruşlarla, kimi zaman da yakın mesafeden karşı takımdaki tüm oyuncuları indirmeye çalışıyorsunuz. Yalnız haritalar fazlasıyla büyük olmasına karşın bir takımda en fazla 3 kişi olabildiğinden heyecan fazla olmuyor. Güncellemeyle bu sayı kesinlikle artırılmalı. Bunun dışında çok eski bir Android cihaza sahipseniz çatışmaların yoğun yaşandığı yerlerde anlık takılmalar yaşayabiliyorsunuz.