Öğrenci Araçları

Öğrenci Araçları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 278
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VA Developer

Windows Phone için çıkan Öğrenci Araçları isimli uygulama ile e-okul hizmetini cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Windows Phone cihazı kullanıyorsanız ve e-okul hizmetine ulaşabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Öğrenci Araçları isimli bu örneğe bir göz atmanızı öneririz. SBS be OKS gibi önemli etkinliklerle birlikte ortaöğretimi genel olarak ilgilendiren internet tabanlı tüm işlemleri mobil cihazınızdan takip etmenizi sağlayan bu uygulama sayesinde bilgisayar başında olmadan da kişisel verilerinizi yakından takip etmeniz mümkün olacak.

Ders ortalamaları ve dönem ağırlıklı ortalamalara kolay erişim gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama sayesinde elinizdeki telefonla geleceğinizi planlayacağınız tercihler için yanınızda her daim rehber bir uygulama taşıyor olacaksınız. Eğitim hayatınıza yardımcı olan bu uygulama ile Windows Phone cihazınızı verimli işlere adayabileceksiniz.

Yerli bir uygulama olması sayesinde Türkiye'nin eğitim sistemine uygun işlenen ve Türkçe olarak hazırlan bu uygulama tamamen ücretsiz. Ortaöğretim öğrencileri için bir olmazsa olmaz olan bu uygulama ile e-okul işlemlerinizi mobil cihazınızdan takip etmeniz artık mümkün.