Audible

Audible

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Audible, Inc.

Audible, 100.000'den fazla kitaba ulaşabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz bir Windows uygulaması.

Audible, Amazon tarafından geliştirilmiş farklı türde kitapları bulabileceğiniz oldukça geniş içerikli bir Windows 8 uygulaması. İster tabletinizde isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz uygulamanın en dikkat çeken özelliği hiç şüphesiz ki kitapları sizin yerinize okuması.

Kitap okumayı seviyor ancak işlerinizden dolayı yeterince zaman bulamıyorsanız size önerebileceğim harika bir uygulama mevcut. Amazon ve Audible’ın kendi mağazası üzerinden satın alabileceğiniz yabancı dilde yazılmış kitapları Audible sizin yerinize okuyabiliyor. Yani Audible bir sesli kitap uygulaması diyebilirim.

Roman, biyografi, tarih, bilim ve teknoloji, klasikler ve daha onlarca türde yazılmış binlerce kitabı bünyesinde barındıran bir uygulama olan Audible’ın arayüzü de oldukça hoş hazırlanmış. O anda dinlediğiniz kitap, kütüphaneniz ve binlerce kitabın yer aldığı mağaza tek tık ötenizde. Bunların dışında okuduğunuz kitaplara göre belirlenen öneriler bölümü de mevcut.

Binlerce kitabı yanınızda hiç zorlanmadan taşımanıza imkan tanıyan Audible Windows 8 uygulamasının zengin içeriğinden faydalanabilmeniz için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ücretsiz hesap oluşturduğunuzda 100.000’den fazla kitaptan oluşan devasa kütaphaneye erişmenin yanı sıra ücretsiz hediyeler kazanabiliyor ve tabii ki seçtiğiniz kitapları bir yandan iş yaparken diğer yandan dinlemenin keyfini sürebiliyorsunuz. Eğer hali hazırda Audible hesabınız varsa giriş yaptığınızda tüm satın aldıklarınız senkronize ediliyor ve kitaplarınız önünüze hızlıca seriliyor.