ChoreMonster

ChoreMonster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ChoreMonster

ChoreMonster uygulaması sayesinde çocuğunuzun günlük sorumluluk ve görevlerini Android cihazlarınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

ChoreMonster uygulaması, çocuklarının sorumluluk ve ödevleri konusunda sıkıntıları olan anne babalar için hazırlanmış ücretsiz ve kolay kullanılır bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde hem çocukların günlük sorumluluklarını unutmaları engelleniyor, hem de çocuklar işlerini unutmadıkları için ödüllendiriliyorlar.

Zira uygulama içerisinde bulunan hatırlatıcı ve alarmlar sayesinde ne zaman ne yapması gerektiğini unutmuyor, günlük sorumluluklarını hatırlattığınız çocuğunuz o sorumluluklarını yerine getirirse işlemi tamamlanmış olarak işaretleyebiliyorsunuz.

Görevler tamamlandıkça uygulama içerisinde bulunan canavarlar teker teker açılıyorlar ve daha sonra görevlerine karşılık ufak tefek ödüller alabiliyorlar. Bu ödüller arasında dondurma, oyun zamanı, televizyon, gezme ve aklınıza gelebilecek tüm ufak tefek ödüller mevcut. Dolayısıyla çocuğunuz görevlerini gerçekleştirdiği zaman bunların karşılığında belli geri dönümler alabileceğini biliyor. Ayrıca kendi yaratıcılığınıza güvenmiyorsanız uygulama içerisinde size fikir veren pek çok şey olacaktır.

Uygulamanın 3-15 yaş arasındaki tüm çocuklar için uygulanabilir olduğu belirtiliyor fakat en verimli yaş aralığının 4-12 olduğu bilgisi de yine unutulmamış. ChoreMonster'ın arayüzü ilk kullanımda bile hemen alışabileceğiniz bir tarzda hazırlandığı için çocuğunuzun sorumluluklarının yönetilmesi konusunda bir sorun yaşamayacağınıza inanıyorum.