Passaparola

Passaparola

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 844
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici firsttie

Passaparola, Windows Phone platformundaki en kaliteli bilgi yarışması oyunudur.

Bir zamanlar Metin Uca'nın sunduğu popüler bilgi yarışması oyunu Passaparola’yı Windows Phone telefonunuzdan da oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Yarışma ile aynı adı taşıyan oyun ile bu mümkün. Bilginize güveniyorsanız, diğer oyuncuları açık ara farkla geride bırakırım diyorsanız bu oyun tam size göre.

Passaparola oyunu bildiğiniz üzere harfler üzerinden gidilen şıkkın olmadığı dolayısıyla bilginin diğer yarışmalara göre daha fazla ön plana çıktığı son derece heyecanlı geçen bir oyun. Windows Phone 8 ve üzeri tüm telefonlarla uyumlu olan oyunda Türkçe ve İngilizce yaklaşık 9000 soru bulunuyor; üstelik farklı dillerde hazırlanan sorular çeviri değil tamamen başka sorulardan oluşuyor.

İlerledikçe daha fazla soruya yanıt vermeye çalıştığınız ve daha çok puan kazandığınız oyunun en güzel yanı kendi kendinize yarışmamanız. Yarışma boyunca tutulan istatistiklere (Yaptığınız en yüksek skor, en fazla doğru sayınız, art arda en fazla doğru sayınız, toplam pas – yanlış ve doğru sayınız, süreniz ) bağlı olarak diğer kullanıcılar arasında yeriniz belirleniyor. O haftanın ve ayın en iyisini ve şimdiye kadarki en iyi yarışmacıyı görebiliyorsunuz.

Soruları yanıtlarken kullanılan klavyenin küçük olması ve pas geçilen soruların yanıtlarının gösterilmemesi gibi ufak sorunlar bulunsa da Passaparola’nın Windows Phone platformundaki en kaliteli bilgi yarışması olduğunu söyleyebilirim.