Photo Private & Lock

Photo Private & Lock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 210
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Metro8

Photo Private & Lock, telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları meraklı gözlerden gizlemek için kullanabileceğiniz en iyi uygulama.

Photo Private & Lock, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları gizlemek için kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir uygulama.

Dilediğiniz kadar fotoğraf ve videoyu uygulama içerisine kolaylıkla aktarabileceğiniz ve desen şifre ile korumaya alabileceğiniz uygulamanın arayüzü oldukça sade ve kullanımı son derece kolay. Fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ayrı sekmeler halinde gösterildiğinden tek dokunuşla istediğiniz medyaya anında ulaşabiliyorsunuz. Dahili görüntüleyici sayesinde fotoğraflarınızı slayt olarak izleyebiliyor, yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz. Bunun dışında birden fazla fotoğraf ve videoyu sıkıştırarak tek seferde uygulamaya aktarabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı kablosuz ağ aracılığıyla masaüstü bilgisayarınızın web tarayıcısından da görüntüleme izni veren uygulamada izinsiz girişlerden anında haberdar olabileceğiniz bir sistem de bulunuyor. Uygulamayı sizin dışında biri açması durumunda bu kayıt altına alınıyor ve gizli fotoğraf / videolarınıza kimin ne zaman erişmeye çalıştığını görebiliyorsunuz.

Windows Phone telefonunuzda başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videolarınız varsa Photo Private & Lock kullanabileceğiniz en başarılı uygulama.