Plants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92,904
  • DOSYA BOYUTU 169.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PopCap Games

Plants vs. Zombies 2 eğlenceyi ilk oyunun kaldığı yerden devam ettiriyor

Oldukça beğenilen Plants vs. Zombies'in merkala beklenen devam oyunu Plants vs. Zombies 2 sonunda Android cihazlar için çıkış yaptı!

Serinin ilk oyunu milyonlarca oyunsever tarafından indirilmişti ve sunduğu eğlenceyle birçok kullanıcıda bağımlılık yaratmıştı. Serinin 2. oyunu da en az ilk oyun kadar beğenildi ve ilk olarak iOS cihazlar için çıkış yapmıştı. Kısa bir aranın ardından oyunun Android versiyonu yayınlandı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Zombi oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren Android oyunu eğlenceyi dokunmatik ekranlı telefonlara ve tabletlere taşımakta. Plants vs. Zombies 2'de Dave'ye katılarak zamanda yolculuk yapıyoruz ve Antik Mısır, vahşi batı ve korsan denizleri gibi farklı haritalarda zombilere karşı bitkilerimiz aracılığıyla savaşıyoruz.

Birçok yeni bitkinin bitki ordumuza eklendiği oyunda farklı yeteneklere sahip bitkilerimizi oyun tahtası üzerinde stratejik bir şekilde yerleştirerek giderek bize yaklaşan ve yine farklı yeteneklere sahip olan zombileri durdurmalıyız. Oyun tahtasına yerleştirdiğimiz bitkilerimizi güçlendirebilir, bitki yemeği kullanarak süper güçlere kavuşmalarını sağlayabiliriz. Klasik oyunun yanında büyük ödüller kazanmamıza yardımcı olan mini oyunlarda Plants vs. Zombies 2'de oyunseverlere sunuluyor.

Eğer ilk oyunu sevdiyseniz ve yeni içeriklerde bu eğlenceyi devam ettirmek istiyorsanız ücretsiz olarak oynanabilen Plants vs. Zombies 2'yi denemelisiniz.