Rambo

Rambo

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative Distribution Ltd

Herkesin yakından tanıdığı Rambo'nun aksiyon dozu yüksek bir FPS oyunu.

Rambo, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Ücretli olarak sunulan fakat talep ettiği miktarı sunduğu kaliteli atmosfer ile sonuna kadar karşılayan bu oyunda, bir zamanların efsanevi film karakterlerinden olan Rambo'nun kontrolünü üstleniyoruz ve düşmanlarımıza karşı kıyasıya bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

Vietnam Savaşı'nda bulunan ve ülkesine dönebilmeyi başaran tek asker olma ünvanını taşıyan Rambo bu kez her zaman olduğundan daha tehlikeli ve gözü pek. Oyun FPS karakterine sahip. Rambo'nun meşhur silahlarını kullanarak düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz. Oyunda karşılaşacağımız düşmanlar arasında tanklar, helikopterler ve tabii ki piyadeler yer alıyor.

Bombaların ve silahların bir an olsun dahi susmadığı bu oyunda Colt M1911, Remington 870 pompalı, AK-47 saldırı tüfeği ve yıkıcı güce sahip makineli tüfekleri kullanma şansı elde ediyoruz. Oyunda uzun menzilli silahlara ek olarak bazı rakiplerimizle yakın dövüşe girmemiz gerekiyor. Yakın dövüş konusunda da usta olan karakterimiz ile bu rakipleri de kolayca devre dışı bırakabiliyoruz.

Kaliteli grafikleri ve akıcı animasyonları ile son derece gerçekçi bir deneyim yaşatmayı başaran Rambo, aksiyon oyunlarına merakı olanların denemesi gereken yapımlardan birisi.